Rekrutacja stała

rekrutacja stała emat hrc

Rekrutacja stała – EMAT HRC

Twoja firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. Dobrze dobrana i zmotywowana kadra jest gwarancją sukcesu. Jedynym sposobem na stworzenie wykwalifikowanego zespołu pracowników jest profesjonalna i skuteczna rekrutacja personelu. Prowadzimy rekrutacje i selekcje na stanowiska średniego szczebla w obszarach: administracji biurowej, logistyki, finansów, inżynierii i produkcji, branży HR, a także w zakresie zawodów kwalifikowanych. Rekrutacja stała to na pewno dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Proces selekcji odpowiednich kandydatów składa się z:

– pozyskania kandydatów spełniających wstępne wymagania za pomocą: publikowanych ogłoszeń, portali społecznościowych, weryfikacji dostępnej bazy kandydatów,
– bezpośredniego spotkania z wybranymi kandydatami,
– wyłonienia najlepszych 2-4 kandydatów oraz przygotowania profili zawodowych i przesłania ich do Klienta,
– umówienia spotkań wybranych kandydatów z Klientem.

Zastanawiałeś się dlaczego mimo dużych nakładów czasowych i finansowych nie możesz znaleźć pracownika, który spełniałby Twoje oczekiwania?

Sytuacja na rynku pracy jest trudna. Kandydaci mają coraz większe wymagania, których pracodawca nie jest w stanie spełnić.

Wyobraź sobie, że zatrudniasz osobę, którą zadowalają proponowane stawki, jest zaangażowana, pracowita i uczciwa. Prawdziwy skarb.

Brzmi jak bajka? Nic bardziej mylnego! Zaufaj nam, a sprawimy, że proces rekrutacji w Twojej firmie zmieni się z bolączki w przyjemność. To nie są puste słowa. To obietnica.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ:

  • Działamy w segmencie HRC już od 15 lat
  • Posiadamy bazę 3000 kandydatów gotowych do pracy.
  • Dbamy o rozwój kadr. Przeszkoliliśmy już ponad 2500 osób, aby lepiej przygotować ich do stale ewoluującego rynku pracy
  • Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, które skupia jedynie najlepsze i rzetelne firmy.
  • Posiadamy bogate portfolio szkoleń specjalistycznych.

Masz pytania w temacie „rekrutacja stała”? A może chcesz zapytać o coś innego? Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci pomocy!

 

Magdalena Orwat EMAT HRC

Osoba kontaktowa:

Magdalena Orwat
Młodszy opiekun klientów kluczowych
505 693 706
m.orwat@emat.com.pl

 

 

 

Napisz do nas!


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych