Psychotesty

Psychotesty EMAT

Oferujemy szybkie i profesjonalne psychotesty oraz badania psychologiczne dla różnych grup kierowców i pracowników wymagających specjalistycznej sprawności psychofizycznej.

Nasz doświadczony zespół w EMAT HRC gwarantuje precyzyjne i profesjonalne badania, wykorzystując najlepszy sprzęt i testy psychologiczne zgodne z „Metodyką psychologicznych badań kierowców”.

Zapisz się na badanie z wyjątkowymi specjalistami w swojej dziedzinie i postaw na wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, by uzyskać wyniki najwyższej klasy. Badania psychologiczne są wymagane do zawodu kierowcy oraz operatora maszyn.
Nie czekaj i zapisz się już dziś.

EMAT HRC oferuje wysoką jakość usług w atrakcyjnej cenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zadowoleniu setek klientów, budujemy trwałe relacje oparte na indywidualnym podejściu i profesjonalizmie. Naszym priorytetem jest dobro klientów.

Zapraszamy do skorzystania z psychotestów i badań psychologicznych, dostępnych indywidualnie lub grupowo w Wolsztynie. Współpracujemy z firmami transportowymi, szkołami nauki jazdy i placówkami medycznymi.

Zalety badań w EMAT

– dogodne terminy badań

– szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań

– profesjonalizm i najwyższą jakość

– wyspecjalizowaną kadrę psychologiczną

– miłą i przyjazną atmosferę

Twój pracownik jest kierowcą, pracuje jako operator maszyn lub posługuje się bronią?

Od ponad 22 lat wykonujemy psychotesty i badania psychologiczne dla wszystkich grup kierowców i osób, których praca wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej. Zadzwoń, doradzimy i znajdziemy dla Ciebie dogodny termin badania!

Natalia Szmatuła
koordynator szkoleń i psycholog transportu

Numer telefonu:

E-mail:

Natalia-Szmatula-Psychotesty-EMAT
Natalia-Szmatula-Psychotesty-EMAT