Kontakt

Szybki kontakt

EMAT HRC

  • Numer Telefonu 68 347 35 00
  • info@emat.com.pl info@emat.com.pl
  • Godziny otwarcia biura Pon. - Pt. 8:00 - 16:00
  • Tu nas znajdziesz ul. Dąbrowskiego 1, 64-200 Wolsztyn

Odwiedź nasze placówki

Siedziba EMAT HRC

64-200 Wolsztyn

ul. Dąbrowskiego 1

tel./fax 68 347 35 00

Filia Nowa Sól

67-100 Nowa Sól

ul. Wrocławska 2

tel./fax 68 387 90 45

Filia Katowice

40-084 Katowice

ul. Opolska 22

tel./fax 32 781 10 90

Filia Poznań

61-819 Poznań

ul. Taczaka 24

tel./fax 61 221 97 82

Poznaj nasz zespół

Elżbieta Matysiak

Właściciel

Elżbieta Matysiak
68 347 35 00 e.matysiak@emat.com.pl

Włodzimierz Matysiak

Właściciel

Włodzimierz Matysiak
68 347 35 00 w.matysiak@emat.com.pl

Agencja zatrudnienia

Martyna Kmiecik

Kierownik agencji zatrudnienia

Martyna Kmiecik
68 347 35 00 m.kmiecik@emat.com.pl

Magdalena Licha

Konsultant ds. pracowników tymczasowych

Magdalena Licha EMAT HRC
506 648 703 m.licha@emat.com.pl

Sylwia Jaworska

Konsultant ds. pracowników tymczasowych

Sylwia Jaworska

Marta Glińska-Samson

Młodszy konsultant ds. pracowników tymczasowych

Marta Glinska-Samson EMAT HRC
664 423 920 m.samson@emat.com.pl

Lucyna Nowak

Młodszy specjalista ds. zatrudniania cudzoziemców

Lucyna Nowak
505 693 695 l.nowak@emat.com.pl

Magdalena Orwat

Opiekun klientów kluczowych

Magdalena Orwat
505 693 706 m.orwat@emat.com.pl

Hanna Skrzypczak

Specjalista ds. zatrudniania cudzoziemców

Hanna Skrzypczak

Szkolenia

Natalia Szmatuła

Specjalista ds. szkoleń

Natalia Szmatuła

Julia Fijałkwoska

Młodszy specjalista ds. szkoleń

Julia Fijalkowska EMAT HRC

Justyna Szewioła

Regionalny specjalista ds. szkoleń

Projekty unijne

Alicja Nowak

Koordynator ds. pozyskiwania funduszy

Alicja Nowak
502 919 121 a.nowak@emat.com.pl

Jolanta Gruning

Audytor wewnętrzny

Chcesz być zawsze na bieżąco?