Technik utrzymania ruchu magazynu

Oferty pracy

EMAT Industry Sp. z o.o. jest polską firmą doradczo-szkoleniową. Działa od 21 lat, rozpoczęła działalność na polskim rynku wychodząc naprzeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu w zakresie obsługi przedsiębiorstw. Wspiera Klientów w doborze najlepszych pracowników, planowaniu i stymulowaniu ich rozwoju oraz optymalnym wykorzystaniu ich potencjału. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dokłada wszelkich starań by zapewnić Klientom profesjonalną obsługę, opartą na wiedzy i doświadczeniu. Pomaga firmom zarządzać tym, co w nich najcenniejsze – ludźmi. Wyróżnia się spośród innych firm organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług, co czyni z nas solidnego i odpowiedzialnego Partnera.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Technik utrzymania ruchu magazynu

Miejsce pracy: Nowa Sól


Zakres Twoich obowiązków
:

 • Bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego instalacji elektrycznej, urządzeń zabezpieczających i sterujących magazynu automatycznego
 • Dokonywanie napraw instalacji elektrycznej i osprzętu
 • Nadzór nad magazynem części zamiennych i zgłaszanie zapotrzebowania na części
 • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzanymi konserwacjami, naprawami oraz rejestracja napraw awaryjnych


Wymagania jakie ma wobec Ciebie pracodawca:

 • Wykształcenia średniego technicznego
 • Doświadczenia w Utrzymaniu Ruchu lub znajomości instalacji magazynu automatycznego
 • Gotowości do pracy w trybie zmianowym czterobrygadowym
 • Inicjatywy w działaniu i samodzielności

 

Co otrzymasz w zamian:

 • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim
 • Bogaty pakiet socjalny ( kafeteria MyBenefit w tym MultiSport), pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie; śniadania w postaci szwedzkiego bufetu w naszej stołówce
 • Możliwość szkoleń i rozwoju wg. indywidualnych potrzeb
 • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie o wysokich standardach BHP, ochrony środowiska i technologii produkcji


Zainteresowała Cię oferta?

Zapraszamy do przesłania cv lub skontaktowania się z Nami telefonicznie. Nie zwlekaj, działaj!

Poniżej podajemy Ci klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, wpisz ją do swojej aplikacji, żebyśmy mogli oddzwonić!

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT Industry Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez EMAT Industry Sp. z o.o.

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT Industry Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez EMAT Industry Sp. z o.o.

*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!