Nasze usługi

Dla pracownika

Nie możesz znaleźć pracy lub szukasz nowej? Chcesz podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje? Interesują Cię szkolenia? Mamy rozwiązania dla Ciebie, które ugruntują Twoją pozycję na rynku pracy!

dla pracodawcy

Dla pracodawcy

Szukasz pracownika dla siebie? Nie masz czasu na ciągłe zlecanie procesu rekrutacyjnego dla swojej firmy? Chcesz przeszkolić swoich obecnych pracowników? Sprawdź nasze propozycje!

pracownicy ze wschodu

Pracownicy ze wschodu

Posiadamy mobilnych rekruterów w krajach Europy wschodniej, którzy przeprowadzają selekcję w celu pozyskania jedynie najlepszych pracowników dla Twojej firmy.

Szkolenia i doradztwo

Chcesz przeszkolić swoich pracowników i podnieść ich umiejętności – zarówno twarde jak i miękkie? Dzięki naszym ofertom szkoleniowym Twój zespół będzie bardziej efektywny!

psychotesty

Psychotesty

Musisz wykonać badania psychologiczne do swojej pracy? Chcesz poddać się profesjonalnym psychotestom? Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze uzyskasz bieżącą pomoc w tym zakresie!

projekty unijne ikona

Projekty unijne

Zapewniamy pomoc przy tworzeniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dzięki nam zawsze pierwszy dowiesz się o nowych projektach przeprowadzanych przez wspólnotę europejską.

Zaufali nam

Blog Ekspercki

leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy a rynek pracy w czasie pandemii – korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Tags : 

Dobrze prosperujące firmy, które intensywnie rozwijały się w ostatnich latach doskonale znają pojęcie leasingu pracowniczego. Jest to narzędzie, które pomaga zoptymalizować zatrudnienie i ogranicza wydatki finansowe oraz zapewnia błyskawiczne uzupełnienie luk kadrowych. Jak działa leasing pracowniczy, jak może pomóc w zarządzeniu kadry w czasach w których nie wiemy co nastąpi jutro? Zapraszamy do lektury.   

Czytaj więcej
jak pomóc zwalnianemu pracownikowi?

Jak pomóc zwalnianemu pracownikowi?

Tags : 

Rozstanie z pracownikiem jest momentem trudnym dla obu stron. Czasem jednak nie ma innego wyjścia. Co możemy zrobić, aby wspomóc odchodzącą osobę w szczególności, gdy przyczyna leży po stronie zakładu.  Zapraszamy do dalszej lektury.    Pierwsze kroki rozstania Pomoc zwolnionemu pracownikowi możemy już w momencie przekazywania mu informacji o redukcji jego etatu. Zdaniem specjalistów już

Czytaj więcej
kurs instruktora praktycznej nauki zawodu

Jak zorganizować praktyki w firmie?

Tags : 

Chciałbyś mieć praktykantów, ale nie wiesz od czego zacząć?  Przygotowaliśmy dla Ciebie kompendium wiedzy na temat praktyk i formalności z nimi związanych. Zapraszamy do lektury.   Kto może prowadzić praktyczną naukę zawodu (tzw. praktyki)?  Praktyczna nauka zawodu może odbywać się u pracodawców, w gospodarstwach rolnych, zapewniających rzeczywiste warunki pracy, a także w centrach kształcenia zawodowego,

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

Chcesz odwiedzić nas osobiście? Sprawdź jak do nas dotrzeć!