Nasze usługi

Oferty pracy

Szukasz nowego zatrudnienia? Chcesz rozpocząć nową ścieżkę kariery? Podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje? Interesują Cię szkolenia? Mamy rozwiązania dla Ciebie, które ugruntują Twoją pozycję na rynku pracy!

dla pracodawcy

Dla firm

Szukasz pracownika? Nie masz czasu na ciągłe zlecanie procesu rekrutacyjnego dla swojej firmy? Chcesz przeszkolić swoich obecnych pracowników? A może potrzebujesz pracowników jedynie na krótki czas? Sprawdź nasze propozycje!

pracownicy ze wschodu

Pracownicy z zagranicy

Posiadamy mobilnych rekruterów w krajach Europy wschodniej oraz Azji, którzy przeprowadzają selekcję w celu pozyskania jedynie najlepszych pracowników dla Twojej firmy. Rekrutujemy również pracowników specjalistów.

Szkolenia i doradztwo

Chcesz przeszkolić swoich pracowników i podnieść ich umiejętności – zarówno twarde jak i miękkie? Dzięki naszym ofertom szkoleniowym Twój zespół będzie bardziej efektywny!

psychotesty

Psychotesty

Musisz wykonać badania psychologiczne do swojej pracy? Chcesz poddać się profesjonalnym psychotestom? Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze uzyskasz bieżącą pomoc w tym zakresie!

projekty unijne ikona

Projekty unijne

Zapewniamy pomoc przy tworzeniu wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dzięki nam zawsze pierwszy dowiesz się o nowych projektach przeprowadzanych przez wspólnotę europejską.

Zaufali nam

Blog Ekspercki

Legalizacja pobytu cudzoziemca

JAK ZALEGALIZOWAĆ POBYT W POLSCE

Tags : 

     Legalizacji pobytu możesz dokonać na kilka sposób. Pamiętaj, że sposób legalizacji pobytu zależy od Twojej aktualnej sytuacji pobytowej. Podstawowym dokumentem legalizującym pobyt w Polsce jest wiza. Jeżeli jesteś cudzoziemcem, który ma zamiar przyjechać do Polski wystarczy, że złożysz wniosek o wydanie wizy w polskim konsulacie, właściwym dla Twojego aktualnego miejsca pobytu. Wniosek taki

Czytaj więcej
Dlaczego pandemia to dobry czas na zmianę pracy

Dlaczego pandemia to dobry czas na zmianę pracy?

Tags : 

Rok 2020 odciska piętno na gospodarce i światowej ekonomii. Szalejąca pandemia COVID-19 wpływa na życie codzienne praktycznie każdego z nas. Każdego dnia docierają do nas informacje o trudnej sytuacji przedsiębiorstw. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to fatalny czas na poszukiwanie nowego, lepszego zatrudnienia. Czy aby na pewno? W poniższym artykule znajdziesz 4 powody

Czytaj więcej
leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy a rynek pracy w czasie pandemii – korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Tags : 

Dobrze prosperujące firmy, które intensywnie rozwijały się w ostatnich latach doskonale znają pojęcie leasingu pracowniczego. Jest to narzędzie, które pomaga zoptymalizować zatrudnienie i ogranicza wydatki finansowe oraz zapewnia błyskawiczne uzupełnienie luk kadrowych. Jak działa leasing pracowniczy, jak może pomóc w zarządzeniu kadry w czasach w których nie wiemy co nastąpi jutro? Zapraszamy do lektury.   

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

Chcesz odwiedzić nas osobiście? Sprawdź jak do nas dotrzeć!