Złóż swoje CV

Złóż swoje cv emat hrc

Szukasz pracy? Złóż swoje CV!

Przejrzałeś nasze aktualne oferty pracy i nie znalazłeś niczego dla siebie? Możesz zostawić nam swoje CV – zapiszemy je w swojej bazie i kiedy będziemy mieć dla Ciebie propozycje pracy, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie! Pomogliśmy już kilkuset osobom, na rynku działamy od 15 lat – zaufaj naszemu doświadczeniu! Złóż swoje CV i ciesz się wymarzoną pracą dzięki EMAT HRC!

Jeśli aktualnie nie przypadła Ci do gustu żadna oferta pracy, nie martw się. Jesteśmy Agencją Pracy Gwarantowanej, dzięki czemu ciągle pozyskujemy nowe oferty pracy. Jeśli zostawisz nam swoje CV i dane kontaktowe, damy Ci znać kiedy pojawią się nowe propozycje. Możesz również opisać nam jakie oferty byłyby dla Ciebie interesujące i atrakcyjne – odezwiemy się, gdy będziemy mieć coś dla Ciebie!

Co daje Ci to, że zostawisz swoje CV w naszej bazie?

> W pierwszej kolejności będziesz informowany o odpowiadających Ci ofertach pracy

> Będziemy polecać Cię pracodawcom, z którymi współpracujemy (jest to m.in. IKEA, Hoop, Firestone, Auchan

> Zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie

> Będziemy polecać Ci szkolenia i kursy, dzięki którym zyskasz odpowiednie kwalifikacje i umiejętności niezbędne do wykonywania niektórych obowiązków oraz przydatne w życiu codziennym (szkolenia miękkie)

Nie czekaj, złóż swoje CV w Agencji Pracy Gwarantowanej EMAT HRC i zapewnij sobie lepsze szanse na idealną i wymarzoną pracę. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie, dzięki czemu zapewniamy jedynie najlepsze oferty pracy dla naszych Klientów. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Przekonaj się o tym i zostaw nam swoje CV – skontaktujemy się i przedstawimy aktualne propozycje najszybciej jak to tylko możliwe!

Złóż swoje CV poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Zostaw nam swoje CV!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

 

_Sylwia JaworskaOsoba kontaktowa:

Sylwia Jaworska
Konsultant ds. pracowników tymczasowych
505 693 675
s.jaworska@emat.com.pl


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych