Tapicer Wolsztyn

tapicer wolsztyn praca emat hrc

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

TAPICER *

Miejsce pracy: WOLSZTYN

Oferta dodana: 08.05.2018 r.

Tapicer Wolsztyn – sprawdź szczegóły!

Wymagania:

  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie w pracy, najlepiej w branży meblowej,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne, ukończony kurs kierunkowy,
  • zdolności manualne, dokładność, precyzja,
  • zaangażowanie, uczciwość, sumienność, punktualność i umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

  • przygotowanie podłoża do tapicerowania,
  • obijanie i tapicerowanie elementów meblowych wg specyfikacji,
  • składanie i klejenie zestawów meblowych,
  • drobne prace monterskie w obszarze tapicerni.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą,
  • miłą atmosferę pracy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji, potrzebne nam będzie Twoje CV. Nie zapomnij dopisać klauzul/i:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji*

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko*

* Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody w swoim CV! Jeśli natomiast wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych tylko w przypadku tej oferty, na którą aplikujesz, zamieść w CV tylko pierwszą zgodę.

* Oferta pracy stałej

Jeśli chcesz pracować jako tapicer w Wolsztynie, możesz również aplikować poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Nie zastanawiaj się zbyt długo – jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, aplikuj już dziś!

Zostaw nam swoje CV!

Sprawdź też nasze pozostałe oferty pracy i zobacz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych