Sprzedawca / kasjer – okolice Siedlca

sprzedawca kasjer okolice siedlca emat hrc

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SPRZEDAWCA / KASJER *

Miejsce pracy: OKOLICE SIEDLCA

Oferta dodana: 08.05.2018 r.

Sprzedawca / kasjer – sprawdź szczegóły!

Zadania:

  • obsługa klientów,
  • składanie zamówień na dostawę towaru,
  • przyjmowanie dostaw towaru,
  • wykładanie towaru na półki sklepowe,
  • obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność i uczciwość,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy),
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji, potrzebne nam będzie Twoje CV. Nie zapomnij dopisać klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

* Oferta pracy stałej

Jeśli chcesz pracować jako sprzedawca / kasjer, możesz również aplikować poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Nie zastanawiaj się zbyt długo – jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, aplikuj już dziś!

Zostaw nam swoje CV!

Sprawdź też nasze pozostałe oferty pracy i zobacz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych