Rekruter ze znajomością języków (angielski + rosyjski lub ukraiński)

rekruter z językiem angielskim i rosyjskim

REKRUTER ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKÓW (ANGIELSKI + ROSYJSKI LUB UKRAIŃSKI)

Miejsce pracy: WOLSZTYN

 

Cześć, miło nam, że postanowiłeś odwiedzić naszą stronę. Kilka słów o nas:

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji, leasingu pracowniczego, projektów unijnych, szkoleń i wielu innych dziedzinach. Pomogliśmy już setkom pracodawców i tysiącom pracowników. Tym razem jednak to my potrzebujemy pomocy. Może właśnie Twojej?

 

Jak możesz nam pomóc?

Bądź twarzą EMAT HRC oferując to, co w Tobie najlepsze – doświadczenie!

 

Twoją misją będzie:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • porozumiewanie się z kandydatami w języku angielskim oraz ukraińskim lub rosyjskim,
  • organizacja pracy biurowej,

 

Nie wymagamy od Ciebie wyższego wykształcenia, wystarczy że potrafisz:

  • dobrze obsługiwać komputer, a przede wszystkim program Microsoft Excel,
  • sprawnie przemierzasz bezkres internetu żeby odnaleźć perełki, które mają wielkie znaczenie,
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje z tymi, którzy Tworzą nasz firmowy świat – kandydatami i klientami.
  • znasz przynajmniej dwa języki: angielski oraz ukraiński lub rosyjski.

 

Wymieniliśmy właśnie Twoje zalety? Nie pozwól nam czekać dłużej na siebie. Zadzwoń do nas, prześlij swoje CV żebyśmy mogli odnaleźć wspólną drogę do licznych sukcesów.

P.S. Poniżej znajdziesz klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych, wpisz ją do Twojego CV żebyśmy mogli oddzwonić.

 

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i Emat Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak. *

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i Emat Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak.*

*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!

Zostaw nam swoje CV!

 

Sprawdź pozostałe oferty pracy -> 


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych