Pracownik produkcji spożywczej w Kargowej

Pracownik w Kargowej

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ

Miejsce pracy: KARGOWA (Dowóz z Nowej Soli i Kolska)

 

Cześć, miło nam, że postanowiłeś odwiedzić naszą stronę. Kilka słów o nas:

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji, leasingu pracowniczego, projektów unijnych, szkoleń i wielu innych dziedzinach. Pomogliśmy już setkom pracodawców i tysiącom pracowników. Tym razem jednak to my potrzebujemy pomocy. Może właśnie Twojej?

 

Obowiązki:
• Prace produkcyjne
• Pakowanie wyrobów gotowych

Wymagania:
• Badania sanitarno-epidemiologiczne
• Motywacja do pracy
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową
• system 3 zmianowy
• pracę w renomowanej firmie,*Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.


„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak  i Emat Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak. *

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i Emat Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak.*

*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!


*oferta pracy tymczasowej

*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!

Zostaw nam swoje CV!


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych