Pracownik obróbki drobiu

pracownik obróbki drobiu emat hrc

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta PILNIE poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK OBRÓBKI DROBIU *

Miejsce pracy: OKOLICE KOPANICY

Oferta dodana: 12.11.2018 r.

Pracownik obróbki drobiu – praca w okolicach Kopanicy – sprawdź szczegóły!

Obowiązki:

  • Wyładunek klatek z drobiem
  • Zawieszanie drobiu
  • Selekcja drobiu
  • Porcjowanie drobiu
  • Pakowanie drobiu

Wymagania:

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System pracy jednozmianowy
  • Pracę w nowo otwartej firmie międzynarodowej

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Szanowny Kandydacie! Zanim złożysz CV sprawdź czy umieściłeś na nim zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, ponieważ CV bez zawartej zgody nie będzie brało udziału w procesie rekrutacyjnym!

Tak powinna brzmieć zgoda:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji*

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat*

*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!

*Oferta pracy tymczasowej

Zostaw nam swoje CV!

Sprawdź też nasze pozostałe oferty pracy i zobacz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych