Operator maszyn produkcyjnych we Wrocławiu

operator maszyn produkcyjnych praca wrocław

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta PILNIE poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH*

Miejsce pracy: WROCŁAW

Oferta dodana: 11.10.2019 r.

Poznaj zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji przetworów  w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  • Odpowiedzialność za obsługę maszyn w obszarze zautomatyzowanej linii technologicznej, obejmującej zależnie od etapu procesu:
    • młynki, wagi, zbiorniki surowców,
    • miksery, pompy, dozowniki surowców,
    • maszyny pakujące, etykieciarki
    • roboty typu pick & place
  • Obsługa systemu SAP w zakresie zamawiania, rejestracji konsumpcji oraz zwrotów surowców
  • Raportowanie w systemach typu: SAM, MES
  • Kontrola kluczowych parametrów jakościowych
  • Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

Wymagamy

  • Doświadczenie w obszarze obsługi maszyn
  • Rozumienie specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Podstawowa wiedza z zakresu narzędzi MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym, w zmianach 12 godzinnych

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
  • Znajomość SAP lub innego zintegrowanego systemu zarządzania produkcją
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki (za pracę w godzinach nocnych i w dni świąteczne)
  • Co-miesięczną premię frekwencyjną oraz dodatkowe premie nagradzające 100% obecność w pracy (np. dodatek za wakacje)
  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, premia na Święta)
  • Paczki świąteczne z wyrobami firmowymi (m.in. słodycze, kawa, inne produkty)
  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, paczka dla noworodka, mleko dla niemowląt
  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce
  • Możliwość uzyskania na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Premia 1400 zł za polecenie kandydata na operatora
  • Bezpłatny transport z miejscowości Góra

*Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

– Złożonych dokumentów nie zwracamy.
– Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i „Emat” Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak.

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i „ Emat” Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz Emat Włodzimierz Matysiak.*
*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!

*oferta pracy stałej

Zostaw nam swoje CV!

Sprawdź też nasze pozostałe oferty pracy i zobacz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych