Operator koparko-ładowarki we Wschowej

Operator koparko-ładowarki Wschowa

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI *

Miejsce pracy: WSCHOWA

(plus delegacje na terenie całej Polski)

Oferta dodana: 18.09.2018 r.

Operator koparko-ładowarki we Wschowej – sprawdź szczegóły!

Zadania:

  • Obsługa koparko ładowarki (np. CAT428E) i / lub koparki gąsienicowej (np. CAT320L)
  • Pomoc elektromonterowi przy budowie i montażu linii wysokiego napięcia (110 KV, 220 KV, 400 KV)
  • Montaż słupów żelbetonowych, stalowych (kratowych i rurowych) na fundamentach
  • Rozciąganie przewodów
  • Naprawa / wymiana słupów i przewodów
  • Montaż linek odgromowych na linii wysokiego napięcia
  • I inne

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Brak lęku wysokości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Szanowny Kandydacie! Ze względu na to, że 25 maja 2018r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, sprawdź czy Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest aktualna. CV bez zawartej zgody nie będzie brało udziału w procesie rekrutacyjnym!

Tak powinna brzmieć zgoda:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji **

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat **

** Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody w swoim CV! Jeśli natomiast wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych tylko w przypadku tej oferty, na którą aplikujesz, zamieść w CV tylko pierwszą zgodę.

* Oferta pracy stałej

Jeśli chcesz pracować jako operator koparko-ładowarki we Wschowej, możesz również aplikować poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Nie zastanawiaj się zbyt długo – jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, aplikuj już dziś!

Zostaw nam swoje CV!

Sprawdź też nasze pozostałe oferty pracy i zobacz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych