Magazynier – oferta pracy w Wolsztynie

magazynier praca wolsztyn

MAGAZYNIER *

Miejsce pracy: Okolice Wolsztyna

Oferta dodana: 19.04.2019 r.

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru  Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wolsztyna

Zadania:

– obsługa logistyczna hali produkcyjnej: załadunek, rozładunek, transport i składowanie
towarów oraz opakowań
– kompletowanie i wydawanie towarów i opakowań do wysyłki na podstawie
sporządzonych harmonogramów
– sprawdzenie zgodności dokumentów dostawy z dostarczanym towarem, kontrola pod
względem ilościowym i jakościowym dostarczanych towarów
– terminowa realizacja planu rozładunku/załadunków aut dostawczych

Wymagania:

– doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
– uprawnienia operatora wózka widłowego UDT
– spostrzegawczość i odpowiedzialność
– zaangażowanie oraz zdyscyplinowanie
– gotowość do pracy wielozmianowej

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Zatrudnienie na pełen etat,
– Atrakcyjne wynagrodzenie.

*Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od
kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości
zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i „Emat” Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz „Emat” Włodzimierz Matysiak. * „Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EMAT HRC Elżbieta Matysiak i „ Emat” Włodzimierz Matysiak moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko przez okres dwóch lat. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat HRC Elżbieta Matysiak oraz „Emat” Włodzimierz Matysiak.*

*Wybierz czy zgadzasz się na udział w jednej czy wielu rekrutacjach – jeśli wielu, musisz wpisać obydwie zgody na swoim CV!

*oferta pracy stałej

Zostaw nam swoje CV!

Sprawdź też nasze pozostałe oferty pracy i zobacz najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych