Pracownik administracyjny biura projektów – praca Katowice

Pracownik administracyjny biura projektów emat hrc

Agencja Zatrudnienia EMAT HRC wpisana do Krajowego Rejestru  Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448 PILNIE poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik administracyjny biura projektów *

Miejsce pracy: KATOWICE

Zadania:

• Rekrutacja uczestników projektu
• Nadzór nad harmonogramem szkoleń
• Rozliczanie uczestników projektu z poszczególnych działań
• Pilnowanie prawidłowego obiegu dokumentów

Wymagania:

• Studia licencjackie na kierunku administracyjnym
• Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
• Doświadczenie w realizacji projektów POKL
• Sumienność
• Zaangażowanie w pracę
• Odpowiedzialność

Oferujemy:

• Pracę na okres zastępstwa
• Pracę w przyjaznej atmosferze

*Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 1182)”

Chcesz pracować jako pracownik administracyjny biura projektów w EMAT HRC (oddział w Katowicach)?

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv)  na adres: info@emat.com.pl Szczegółowe informacje pod nr 68 347 35 00, lub kom. 505 693 675 / 506 648 703. Można też aplikować poprzez poniższy formularz kontaktowy.

* oferta na okres zastępstwa

Zostaw nam swoje CV!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych