Kierownik zakładu mechanicznego

kierownik zakładu mechanicznego praca

Ta oferta pracy jest już nieaktualna, ale nadal możesz ją przejrzeć.

Sprawdź aktualne oferty pracy tutaj ->

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierownik zakładu mechanicznego *

Miejsce pracy: OKOLICE ZBĄSZYNIA

Oferta dodana: 25.07.2017 r.

Jeśli chcesz pracować jako kierownik zakładu mechanicznego, koniecznie sprawdź poniższe informacje!

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem 3 działów – organizacja czasu pracy i zadań podwładnych
  • Planowanie, koordynowanie, nadzorowanie prac podległych zespołów
  • Dokumentowanie prac konserwacyjnych i udoskonalających pracę maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami i realizowanymi zleceniami
  • Organizowanie, prowadzenie i nadzór prac wdrożeniowych
  • Usprawnianie realizowanych już procesów
  • i inne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy asystenta kierownika działu
  • Kierowanie zakładem pokrewnym, lub umiejętności zarządcze
  • Prawo jazdy kat.B
  • Samodzielność i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w rozwijającej się firmie międzynarodowej

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu i spróbować sił biorąc udział w rekrutacji, potrzebne nam będzie Twoje CV. Nie zapomnij dopisać klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)”

* Oferta pracy stałej

Jeśli chcesz pracować jako „Kierownik zakładu mechanicznego„, możesz również aplikować poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Nie zastanawiaj się zbyt długo – jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, aplikuj już dziś!

Zostaw nam swoje CV!

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych