Dlaczego warto nam zaufać?

dlaczego warto nam zaufać emat hrc opinie

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać i poznaj korzyści ze współpracy z EMAT HRC!

Poniżej 10 powodów, dla których powinieneś wybrać EMAT HRC:

1. Masz pewność, że agencja EMAT HRC działa legalnie. Emat posiada aktualny wpis w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, tzn., że działa legalnie i może świadczyć usługi w zakresie pracy tymczasowej.
2. Jesteś na bieżąco z ofertami pracy. Każde nowe ogłoszenie błyskawicznie umieszczane jest w zakładce skierowanej do kandydata.
3. Możesz zostawić nam swoje CV bezpośrednio w bazie naszej agencji (poprzez wypełnienie formularza w kreatorze CV). W ten sposób Twoje dane będą zapamiętane, a w momencie rekrutacji będziemy mogli się z Tobą skontaktować.
4. Masz możliwość jednoczesnego dotarcia do wielu ofert pracy, dotyczących rozmaitych stanowisk, branż, a także różnych form zatrudnienia.
5. Podjęcie współpracy z agencją EMAT to świetna okazja do powrotu na rynek pracy czy zarobku podczas wakacji. Niejednokrotnie praca tymczasowa stanowi główne źródło dochodu. W wielu przypadkach daje również perspektywę stałego zatrudnienia.
6. Współpraca z agencją EMAT HRC jest całkowicie bezpłatna. Nieprawdą jest, że pobieramy opłaty za udział w procesie rekrutacyjnym. Darmowa jest także rejestracja CV w bazie agencji.
7. Otrzymujesz wsparcie w zakresie koordynacji procesu rekrutacyjnego przez pracowników agencji Emat. To my kontaktujemy się w imieniu szukającej pracy osoby z potencjalnymi pracodawcami, u których chciałaby ona podjąć zatrudnienie. Przedstawienie danej kandydatury i wzbudzenie zainteresowania pracodawcy leży po stronie pracownika agencji.
8. Współpracujesz z profesjonalistami. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć wspólny sukces.
9. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie otrzymane od pracowników EMAT na etapie przygotowania do rozmowy z przyszłym pracodawcą. Otrzymasz także informację zwrotną po odbytym spotkaniu rekrutacyjnym. To cenna możliwość pomagająca uniknąć powtarzania tych samych błędów przy kolejnych staraniach o pracę.
10. Masz możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia.

Masz pytania do naszych pracowników lub do procesu rekrutacji? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci podjąć decyzję!

> Sprawdź aktualne oferty pracy

> Poznaj program „Mama wraca do pracy”

> Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się do Ciebie z ofertami pracy!


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych