Dlaczego warto zaufać EMAT HRC?

dlaczego warto nam zaufać emat hrc opinie

Dlaczego warto zaufać EMAT HRC?

Dlaczego warto zaufać EMAT HRC? To częste pytanie, która stawiają nam nie tylko pracodawcy, ale i potencjalni pracownicy, którzy do nas przychodzą. Interesuje ich wtedy nasze doświadczenie w zakresie oferowanych usług oraz umiejętności naszych pracowników – ale to nie wszystko. Nasi Klienci często pytają również o nasz model i system pracy oraz o to, co dokładnie możemy dla nich zrobić i jak możemy im pomóc. Zebraliśmy specjalnie dla Ciebie 10 powodów dlaczego warto podjąć współpracę z Agencją Pracy Gwarantowanej – EMAT HRC. Przejrzyj je i jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości czy pytania – skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci najlepiej, jak potrafimy. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Co możesz zyskać decydując się na współpracę z naszą firmą? Oto 10 powodów:

1. Otrzymujesz dostęp do bazy wykwalifikowanych kandydatów.
2. Nie musisz koncentrować swojego czasu i energii na wymagające sporej uwagi procesy rekrutacyjne – robimy to za Ciebie.
3. Otrzymujesz gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji.
4. Wybieramy najbardziej odpowiedniego kandydata zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
5. Realizujemy za Ciebie wszystkie sprawy kadrowo-płacowe.
6. Nie musisz zajmować się kwestiami związanymi z rekrutacją, zatrudnianiem, rozliczaniem za wykonaną pracę oraz odprowadzaniem należnych składek i podatków za pracownika.
7. Optymalizujemy Twoje koszty zatrudnienia, co pozwala na dostosowanie liczby pracowników do bieżącego zapotrzebowania firmy.
8. Nie ponosisz ryzyka związanego z zatrudnianiem nowych osób. Jeśli oddelegowany pracownik tymczasowy ostatecznie nie spełni Twoich wymogów, to bez dodatkowych kosztów zostaje udostępniony nowy pracownik, na to samo stanowisko.
9. To my jesteśmy w pełni odpowiedzialni za wszelkie formalności związane z zatrudnianiem pracownika tymczasowego, zostając tym samym jego formalnym pracodawcą. Firma, która w tej relacji nazywana jest pracodawcą użytkownikiem, ma przede wszystkim pełnić nadzór nad wykonywanymi przez pracownika zadaniami, zapewniając mu bezpieczne i higieniczne warunki pracy.
10. Posiadamy w swoim zespole mobilnych rekruterów w krajach Europy Wschodniej, którzy przeprowadzają selekcje w celu pozyskania jedynie najlepszych pracowników.

Zadaj nam pytanie, a chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości i opowiemy Ci o naszej pracy!

 

_Martyna KmiecikOsoba kontaktowa:

Martyna Kmiecik
kierownik Agencji Zatrudnienia
68 347 35 00
m.kmiecik@emat.com.pl


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych