Szkolenia komputerowe w EMAT HRC

szkolenia komputerowe

Szkolenia komputerowe

EMAT HRC jest certyfikowanym Laboratorium Mobilnym ECDL nr PL-LAB1765, w którym mogą odbywać się egzaminy na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych oraz inne szkolenia komputerowe. Zapewnij odpowiedni poziom wiedzy sobie i swoim pracownikom. Obsługa programów biurowych przydaje się na co dzień – nie tylko w pracy, ale również w życiu osobistym. Nasze szkolenia komputerowe są podzielone na dwa poziomy (początkujący oraz zaawansowany), dzięki czemu możesz nabyć niezbędną wiedzę od podstaw lub pogłębić ją, jeśli nie jesteś już osobą początkującą.

Microsoft Office oraz inne programy biurowe to kopalnia możliwości. Dzięki nim możesz stworzyć fantastyczne prezentacje, które zachwycą zarząd, szefów lub Twoich przełożonych. Wykorzystaj cały potencjał możliwości, które dają programy takie, jak Word, Excel czy Power Point. Na szkoleniu komputerowym w EMAT HRC poznasz również tajniki tworzenia doskonałych i robiących wrażenie prezentacji w najpopularniejszym programie do tworzenia animowanych prezentacji – Prezi. Nie czekaj, sprawdź propozycję i zamów termin dla siebie i swoich pracowników.

Szkolenie komputerowe to praktyczna i przydatna na co dzień wiedza, która przyda Ci się prywatnie i służbowo. Odkryj wszystkie możliwości pakietu Microsoft Office i nie tylko!

Egzaminowanie z produktów:

 

Organizujemy szkolenia komputerowe przygotowujące do powyższych egzaminów. Ich tematyka jest w pełni zgodna z modułami nauczania.

Ponadto prowadzimy kursy komputerowe z obsługi programów:

(kursy są podzielone na 2 poziomy: początkujący oraz zaawansowany)

  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Access
  • Microsoft Power Point
  • Prezi

Przebieg kursu: Zajęcia prowadzone są w systemie weekendowym, bądź w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych. Termin dostosujemy do Twoich wymagań!

Masz inne pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń!


_Natalia Wawrzynowicz

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
specjalista ds. szkoleń
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl

 

Sprawdź również nasze pozostałe szkolenia!

 


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych