Szkolenia BHP i szkolenia PPOŻ

szkolenia bhp i ppoż emat hrc

Szkolenia BHP i Szkolenia PPOŻ – EMAT HRC

Dlaczego możesz nam zaufać i postawić na szkolenia BHP i szkolenia PPOŻ w EMAT HRC?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien profesjonalnych usług szkoleniowych, ponieważ to na tym koncentrujemy swoją działalność. Od początku istnienia EMAT HRC zrealizowaliśmy ponad 1300 szkoleń i kursów o najwyższych standardach na obszarze całego kraju – a ich liczba ciągle rośnie!

Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest dla firm, które cenią sobie przede wszystkim rzetelność i pełen profesjonalizm. Każde zlecenie Klienta jest rozpatrywane przez EMAT HRC indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – bez względu na to czy jest to ogromne przedsiębiorstwo czy też mała, lokalna firma. Dokładamy wszelkich starań, żeby Twoja satysfakcja ze współpracy z naszą firmą była na najwyższym poziomie i żebyś wspominał ją z uśmiechem na twarzy!

Zaufanie naszych Klientów to najwyższy priorytet i coś, co budujemy każdego dnia w naszych relacjach z innymi przedsiębiorstwami. Jeśli szukasz zatem szkolenia BHP lub szkolenia PPOŻ – dobrze trafiłeś. Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą – jesteśmy gotowi nieść Ci pomoc na każdym kroku. Sprawdź poniżej naszą ofertę szkoleniową i wybierz te, które Cię interesują!

Jeśli nie znajdziesz szkoleń, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami! Dlaczego? Ponieważ realizujemy również szkolenia „szyte na miarę” potrzeb Klientów. Nasi konsultanci indywidualnie dopasowują ich zakres i treść, dzięki czemu ułatwiają elastyczną adaptację firmy oraz indywidualnych jednostek do wymogów rynkowych.

Sprawdź poniżej jakie szkolenia realizujemy i wybierz coś dla siebie:

Szkolenia BHP – stanowiska robotnicze

Szkolenia BHP – stanowiska administracyjno-biurowe

Szkolenia BHP – stanowiska inżynieryjno-techniczne

Szkolenia BHP – pracodawcy i kierownicy

Pracownicy służb BHP

Metodyka nauczania BHP

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy Ci wszystkie niejasne kwestie!

_Natalia Wawrzynowicz

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
specjalista ds. szkoleń
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl

 


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych