Suwnice szkolenia

suwnice szkolenia emat hrc

Suwnice szkolenia – EMAT HRC

Suwnice szkolenia – w skrócie – są to kursy przeznaczone dla osób, które chcą pracować na stanowiskach związanych z obsługą suwnic. Organizujemy nie tylko szkolenia na suwnice sterowane z kabiny, ale także z poziomu roboczego. Są to dwa zupełnie różne kursy, po których osoba szkolona otrzymuje odpowiednie uprawnienia, dzięki którym może wykonywać swoją pracę w pełni legalnie i bezpiecznie.

Zapewnij sobie lub swoim pracownikom odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, dzięki którym będą mogli pracować wydajniej i pewniej. Przeszkolimy ich kompleksowo w wymaganym i oferowanym zakresie, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

Sprawdź poniżej naszą propozycję oraz nasze doświadczenie w zakresie organizowania tych i podobnych kursów. Postaw na sprawdzoną firmę, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań, a zbuduje odpowiednie relacje do dalszej i owocnej współpracy. Śpij spokojnie dzięki polecanym szkoleniom, które organizowane są przez zespół profesjonalistów w swoich fachu. Sprawdź sam co możemy Ci zaoferować. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania – skontaktuj się w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Jesteśmy dostępni nie tylko telefonicznie, mailowo i przez formularz kontaktowy, ale również i w mediach społecznościowych!

Dlaczego możesz nam zaufać i postawić na szkolenia w EMAT HRC?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien profesjonalnych usług szkoleniowych, ponieważ to na tym koncentrujemy swoją działalność. Od początku istnienia EMAT HRC zrealizowaliśmy 1300 szkoleń i kursów o najwyższych standardach na obszarze całego kraju.

Jeśli nie znajdziesz szkoleń, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami! Dlaczego? Ponieważ realizujemy również szkolenia „szyte są na miarę” potrzeb Klientów. Nasi konsultanci indywidualnie dopasowują ich zakres i treść, dzięki czemu ułatwiają elastyczną adaptację firmy oraz indywidualnych jednostek do wymogów rynkowych.

Suwnice szkolenia – sprawdź naszą ofertę szkoleń poniżej:

Suwnice sterowane z kabiny kat. I S

Suwnice sterowane z poziomu roboczego kat. II S

 

_Natalia Wawrzynowicz

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
specjalista ds. szkoleń
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl

 


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych