Manipulatory pneumatyczne szkolenia – EMAT HRC

manipulatory pneumatyczne szkolenia emat hrc

Manipulatory pneumatyczne szkolenia – EMAT HRC

Agencja Pracy Gwarantowanej – EMAT HRC – organizuje kursy o nazwie „Manipulatory pneumatyczne szkolenia„. Nasza oferta szkoleniowa skupia się w tym zakresie głównie na manipulatorach pneumatycznych sterowanych z poziomu roboczego. Organizujemy szkolenia twarde, po których ukończeniu zyskujesz umiejętności przydatne do pracy na wykonywanym przez Ciebie stanowisku. Zyskaj odpowiedni certyfikat i możliwość legalnego i w pełni świadomego wykonywania swoich obowiązków w pracy.

To nie tylko wiedza teoretyczna, ale również właściwie przekazywane umiejętności praktyczne. Dzięki wieloletniej współpracy ze specjalistami w branży zapewniamy najwyższą jakość oferowanych szkoleń i kursów, dzięki czemu Ty zyskujesz gwarancję 100% satysfakcji. Zaufaj profesjonalnej firmie i zyskaj pewne umiejętności.

To jeden z rodzajów kursów, które posiadamy w swojej bogatej ofercie szkoleń. Cały czas dostosowujemy swoje usługi do potrzeb rynku i do naszych Klientów. Stawiamy na budowanie otwartych i długotrwałych relacji. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego do każdej sprawy podchodzimy nadzwyczaj indywidualnie i z wysokim zaangażowaniem.

Sprawdź poniżej co możemy Ci zaproponować – zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń na podesty ruchome i zdecyduj o swojej przyszłości już dziś. Postaw na profesjonalizm!

Czas trwania kursu: 16h

Cel kursu: Szkolenie obejmuje praktyczne i teoretyczne przygotowanie słuchaczy do obsługi manipulatorów pneumatycznych sterowanych z poziomu roboczego

Warunki uczestnictwa – kandydat na operatora musi mieć:

– ukończone 18 lat

– stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku operatora manipulatora pneumatycznego, potwierdzony stosownym zaświadczeniem lekarskim

Kurs obejmuje następujące zagadnienia:

– ogólne wiadomości o dźwignicach

– maszynoznawstwo specjalistyczne – budowa i działanie

– eksploatacja

– BHP

– zajęcia praktyczne

 

Manipulatory pneumatyczne sterowane z poziomu roboczego

Masz inne pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń!

 

_Natalia Wawrzynowicz

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
specjalista ds. szkoleń
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl

 

Sprawdź również nasze pozostałe szkolenia!

 


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych