Certyfikaty i wyróżnienia

certyfikaty i wyróżnienia jakość EMAT HRC

EMAT HRC jest obecny na rynku już od 2001 roku, dlatego zdążyliśmy nabrać bardzo dużo doświadczenia. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności oraz szkolimy swoich pracowników, aby móc jak najlepiej pomagać Klientom i Kontrahentom.

Zdobyte doświadczenia przełożyło się na certyfikaty, zaufanie i mnóstwo zadowolonych opinii, które potwierdzają nasze kompetencje. Jeśli więc zastanawiasz się czy warto nam zaufać, zobacz certyfikaty i wyróżnienia, które przez te uzyskaliśmy przez lata.

Certyfikaty i wyróżnienia dla EMAT HRC

UDT CERT w zakresie certyfikacji osób

„UDT CERT – to jednostka certyfikująca działająca według norm europejskich, posiadająca akredytacje PCA w zakresie certyfikacji systemów zarządzania, wyrobów i osób. UDT-CERT dysponuje dużym potencjałem ludzkim w postaci 500 ekspertów i auditorów w 29 oddziałach na terenie całej Polski. Szeroki zakres działalności, wysokie kwalifikacje i kompetencje pracowników oraz najwyższa jakość świadczonych usług pozwoliły UDT-CERT stać się marką znaną w Polsce i za granicą.”

certyfikat udt dla emat hrc - logo udt cert

Źródło opisu certyfikatu: https://udt.gov.pl

Nowy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0

„Nowy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.

Został wypracowany przez branżowych ekspertów, wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych. Jest rozwinięciem standardu SUS znanego na polskim rynku edukacyjnym od 2011 roku, który został zastosowany w ponad 200 firmach.”

Certyfikat SUS 2.0 dla emat hrc

Źródło opisu certyfikatu: http://sus.pifs.org.pl

Mobilne Laboratorium ECDL

Pomyślnie przeszliśmy proces akredytacji i uzyskaliśmy status Mobilnego Labolatorium ECDL o numerze PL-LAB1765. Wykładowcy współpracujący z Mobilnym Laboratorium ECDL, posiadają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do przeprowadzania szkoleń i egzaminów ECDL.

„Certyfikat umiejętności komputerowych nie przypadkiem został nazwany „European Computer Driving Licence” (w tłumaczeniu: „Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy”), choć w Polsce używamy nazwy „Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych”. W dynamicznym społeczeństwie informacyjnym znaczenie ECDL można bowiem śmiało porównać ze znaczeniem, jakie dla dorosłego obywatela i wykwalifikowanego pracownika ma dziś prawo jazdy, czyli licencja na prowadzenie samochodu – można bez niego żyć, ale ze wszech miar lepiej je mieć.”

certyfikat ecdl dla emat hrc

Źródło opisu certyfikatu: http://ecdl.pl/

Członkostwo w PIFS – Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych

„PIFS jest źródłem informacji i opinii o sytuacji na rynku szkoleniowym i zmianach w regulacjach prawnych dotyczących tego sektora gospodarki. Największe media stale zasięgają opinii przedstawicieli i ekspertów PIFS na tematy związane z szkoleniami adresowanym do dorosłych, dofinansowywaniem szkoleń ze środków unijnych, kondycją zawodu trenera, itp. Taka pozycja Izby to wynik solidnej, nieetatowej pracy członków wszystkich organów Izby. Ten profesjonalizm coraz bardziej doceniają również instytucje rządowe, samorządowe i inne organizacje.”

członkostwo w pifs emat hrc

Źródło opisu: http://www.pifs.org.pl

Sprawdź opinie o EMAT HRC z naszego profilu na Facebooku!

 

 

Jesteś zainteresowany naszymi szkoleniami lub współpracą z EMAT HRC w tym zakresie? Skontaktuj się z nami!

_Natalia Wawrzynowicz

Osoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
specjalista ds. szkoleń
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych