Operatorzy badania psychologiczne

operatorzy badania psychologiczne emat hrc

Operatorzy badania psychologiczne – EMAT HRC

Operatorzy wszystkich maszyn, czy to budowlanych, czy konstrukcyjnych, są zobowiązani przejść psychotesty! Dlatego Agencja Pracy Gwarantowanej – EMAT HRC – prowadzi projekt o nazwie „Operatorzy badania psychologiczne„, przeznaczony dla wszystkich operatorów wymienionych wcześniej maszyn. Pamiętaj – takie badania psychologiczne to Twój obowiązek, dlatego koniecznie zgłoś się na nie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Postaw na wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, by uzyskać wyniki najwyższej klasy. Zapisz się na badanie z wyjątkowymi specjalistami w swojej dziedzinie. Przejdź badania psychologiczne w Wolsztynie lub w Nowej Soli, które są wymagana do zawodu kierowcy oraz operatora maszyn. Nie czekaj i zapisz się już dziś.

EMAT HRC to gwarancja nie tylko satysfakcji, ale również niskiej ceny oraz najwyższej jakości oferowanych usług. Przez kilkanaście lat przebadaliśmy setki Klientów, którzy często wracają do Nas bardzo zadowoleni i polecają Nas swoim znajomym. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji, które przyniosą obopólne korzyści. Dobro i zadowolenie naszych Klientów to coś, na czym zależy nam najbardziej – to nasz priorytet w działaniach. Dlatego do każdej, nawet najdrobniejszej sprawy, podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.

Jest to warunek konieczny do otrzymania odpowiednich uprawnień. W EMAT HRC wiemy jak odpowiedzialna jest praca, którą wykonują operatorzy, dlatego przeprowadzamy psychotesty jedynie najwyższej jakości. Do Waszej dyspozycji oddajemy wyspecjalizowaną kadrę psychologiczną, którą tworzą wyłącznie pracownicy z odpowiednimi uprawnieniami.

Z naszego szerokiego portfolio badań mogą skorzystać operatorzy:

– wózków jezdniowych

– suwnic

– żurawi

– dźwigów

– podestów ruchomych

– koparek

– spycharek

– ładowarek

– walców drogowych

– osoby wykonujące prace na wysokościach

Teraz możesz w szybki i prosty sposób zarejestrować się na psychotesty w wybranej placówce EMAT HRC!

Sprawdź dostępne terminy w Wolsztynie i zarejestruj się pod tym linkiem 

Sprawdź dostępne terminy w Nowej Soli i zarejestruj się pod tym linkiem 

A może chciałbyś dopiero zostać operatorem maszyn? Mamy dla Ciebie szeroki zakres szkoleń, po których otrzymasz uprawnienia na wybraną maszynę.

Kliknij i sprawdź naszą ofertę szkoleniową!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

_Natalia WawrzynowiczOsoba kontaktowa:

Natalia Szmatuła
psycholog transportu
502 919 095
n.szmatula@emat.com.pl


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych