Harmonogramy projektu Nowe Jutro

Harmonogramy projektu Nowe Jutro

Harmonogramy projektu Nowe jutro

Prowadzimy wiele projektów, które mają na celu pomóc osobom z miejscowości, w których działamy, jak i tym z ich okolic. Jako Agencja Zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem, dbamy o potrzeby lokalnych społeczności, które są dla nas niezwykle ważne. Reagujemy na sygnały i komunikaty naszych Klientów i mieszkańców miejscowości, w których jesteśmy obecni, aby wychodzić na przeciwko ich oczekiwaniom. Te sygnały są dla nas bardzo ważne, dlatego angażujemy się w wiele projektów, które mają na celu niesienie pomocy okolicznym mieszkańcom. Nasze aktualne projekty możesz poznać tutaj, natomiast na tej podstronie znajdują się harmonogramy projektu Nowe Jutro.

Na tej stronie odnajdziesz zawsze aktualne projekty unijne prowadzone przez Agencję Pracy Gwarantowanej EMAT HRC. Zaglądaj tutaj często, a na pewno nie przegapisz żadnych inicjatyw unijnych, które mogą okazać się dla Ciebie doskonałą opcją rozwoju zawodowego, jak również prywatnego. Jako agencja mamy zawsze dostęp do świeżych i atrakcyjnych projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Dbamy o to, by nasi klienci otrzymywali informacje na temat tych inicjatyw jako pierwsi.

Harmonogramy projektu Nowe Jutro do pobrania:

Pobierz Harmonogram projektu Nowe Jutro (kwartał I i II 2018) ->

Projekty unijne realizujemy na terenie całej Polski, jednak głównymi naszymi ośrodkami są:

  • Wolsztyn
  • Poznań
  • Nowa Sól
  • Katowice
  • Gliwice

Możesz nas również odwiedzić w jednym z 3 biur stacjonarnych, aby otrzymać szersze informacje na temat aktualnie prowadzonych inicjatyw. Sprawdź zakładkę kontakt i wstąp na smaczną kawę w jednym z 3 polskich miast –>

Projekty, które aktualnie prowadzimy to:

  • Nowe Jutro – to program wsparcia rodzin w województwie wielkopolskim. Ten projekt ma za zadanie pomóc najuboższym rodzinom z wielkopolski i zwiększyć szanse na spełnienie ich największych potrzeb, a być może i przy okazji marzeń. Program wsparcia ma sprawić, by te rodziny mogły wreszcie zacząć myśleć o czymś więcej niż tylko posiłek i dach nad głową – realizować plany, o których zmuszone zostały zapomnieć.
  • Aktywizacja Zawodowa Młodych z województwa śląskiego – to program wsparcia osób młodych bez pracy, który z pewnością przyczyni się do ich aktywizacji oraz poprawy sytuacji na rynku pracy. Projekt ma na celu zniwelowanie barier i zaspokojenie potrzeb osób młodych, które uniemożliwiają im podjęcie zatrudnienia. Uczestnicy zdobędą między innymi nowe kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie zawodowe, uzyskają wsparcie psychologiczne, społeczne,  doradztwo zawodowe oraz zdobędą umiejętności poruszania się po rynku pracy.

 


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych