Aktualne projekty

aktualne projekty emat hrc projekty unijne

Aktualne projekty

 

Nowe jutro„, który jest projektem skierowanym do najuboższych rodzin z województwa wielkopolskiego. „Nowe jutro” to program wparcia, którego głównym zadaniem jest pomoc 60-ciu rodzinom z wielkopolski, aby mogły mieć więcej szans na spełnienie swoich największych potrzeb, a być może i przy okazji marzeń, które niestety często ograniczają się jedynie do najważniejszych spraw.

Drugi projekt, w który również mocno angażuje się Agencja Pracy Gwarantowanej – EMAT HRC, to „Aktywizacja zawodowa młodych„. Celem tego projektu jest ułatwienie i zwiększenie szans na zatrudnienie dla 100 osób w wieku 18-29 lat zamieszkujących tereny województwa śląskiego.

Trzeci projekt, który aktualnie realizujemy, to „Śląski Program Aktywizacji 30+„. Jego głównym celem jest aktywizacja zawodowa 130 osób z woj. śląskiego w wieku powyżej 30 roku życia. Projekt ma również na celu zniwelowanie barier i zaspokojenie potrzeb osób po 30 roku życia, które uniemożliwiają im podjęcie zatrudnienia na rynku pracy. Jak to robimy? M.in. poprzez szkolenia twarde i miękkie czy staże, które pozwalają zdobyć uczestnikom nowe kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie zawodowe. Oprócz tego, na bieżąco doradzamy uczestnikom projektu i zapewniamy ich wsparcie psychologów czy tzw. coachów pracy.

Sprawdź inne nasze projekty –>

 

Chciałbyś uzyskać pomoc przy pisaniu wniosku o dofinansowanie projektu? Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc!

_Alicja NowakOsoba kontaktowa:

Alicja Nowak
Koordynator ds. pozyskiwania funduszy
502 919 121
a.nowak@emat.com.pl


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych