Noc Szkoleń: warsztaty motywacyjne już 15-17 października w 3 polskich miastach!

  • 0
noc szkoleń emat hrc

Noc Szkoleń: warsztaty motywacyjne już 15-17 października w 3 polskich miastach!

Tags : 

Już 15, 16 oraz 17 października 2018r. będziecie mieli okazję wziąć udział w niezwykłej sesji coachingowej metodą Points of You. Jako EMAT HRC postanowiliśmy wziąć udział w inicjatywie Noc Szkoleń i zaprosić was na wieczorne warsztaty w Zielonej Górze, Poznaniu oraz Wolsztynie. 

Opis warsztatów

Warsztaty metodą Points Of You™ to wyjątkowa sesja coachingowa, podczas której zabawę potraktujesz serio, otworzysz się na niekonwencjonalne myślenie i przyjrzysz się sobie. Zagraj, zadaj sobie pytania i posłuchaj innych. Odkryj swoje powołanie. Może wydaje Ci się, że żeby odkryć swoje powołanie trzeba wszystko postawić na jedną kartę, zrobić życiową rewolucję czy wyjechać na koniec świata i zacząć coś nowego, czego wcześniej nie próbowaliśmy. Często wystarczy delikatna modyfikacja tego nad czym już pracujemy. Znalezienie swojego powołania pomaga się wyzwolić i rozwinąć skrzydła. Zrób recykling swoich dotychczasowych przekonań i odkryj to co jest Tobie najbliższe.

Terminy szkoleń i bilety

Spotkania przeprowadzimy w Zielonej Górze, Poznaniu oraz Wolsztynie. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego radzimy spieszyć się z zapisami. Koszt szkolenia to jedynie 50 zł, co jest kwotą symboliczną w zamian za odnalezienie swojego potencjału i tonę dawki motywacji!

Nasi trenerzy

Elżbieta Matysiak

Psycholożka o specjalności psychologia transportu, trener biznesu, doradca zawodowy, headhunterka. Certyfikowany trener metody Points of You®. Trener personalny, kreator zmiany. Doradca w firmach chcących budować skuteczną politykę personalną.

Od 16 lat właścicielka marki EMAT HRC prowadzącej Agencję Zatrudnienia – świadczenie usług w zakresie aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, kierowanie realizacją usług w zakresie aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych. Wcześniej pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Wolsztynie na stanowisku doradca zawodowy.

Zawodowo – pomagam firmom zarządzać tym co w nich najcenniejsze – ludźmi. Jestem orędowniczką marki osobistej oraz uważności/mindfulness w biznesie. Z wielką przyjemnością pracuję z ludźmi, którzy w codziennym wyścigu zagubili  homeostazę  w życiu i pracy. W prosty sposób mówię o ważnych sprawach, a w ludziach uaktywniam talenty i potencjał, który w nich drzemie.

Problem ?… to tylko sprawa do załatwienia.

Wykształcenie Wyższe: magister psychologii, specjalizacja psycholog transportu, licencjat pedagog psychopedagogika i doradztwo zawodowe. Realizator projektów unijnych z zakresu aktywizacji zawodowej i społecznej od 2009 r. do nadal. Koordynator / Kierownik projektów unijnych.

Beata Strzyżewska

Psycholog, Coach, Doradca kariery, Trener, Mediator, Specjalista sprzedaży Specjalizuje się w usługach psychologicznych, Indywidualnych i grupowych sesjach coachingowych, doradztwie edukacyjno-zawodowym, mediacjach rodzinnych i gospodarczych, szkoleniach z zakresu sprzedaży. Prowadzi z powodzeniem własną firmę od 2010 roku.

Noc Szkoleń

Noc szkoleń to nie tylko nasze warsztaty. To inicjatywa ogólnopolska podczas którego osoby z wielu miast uczestniczą w szerokim spectrum szkoleń w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się wieczorem,  po zachodzie Słońca. W kursach może wziąć udział każdy zainteresowany.

Sprawdź wszystkie warsztaty podczas 7 edycji nocy szkoleń -> 

Zapoznaj się z naszą stałą ofertą szkoleń twardych i miękkich ->


Facebook

Środki z KFS

Dofinansowanie KFS środki dla firm EMAT HRC

Członkostwo w PIFS

EMAT HRC Certyfikat Polska Izba Firm Szkoleniowych